Робота комбінату у встановлений перехідний період на нові норми та новий порядок харчування

09.09.2021 р. в КП КШХ «Шкільний» відбулась постійно діюча виробнича нарада. На нараді були присутні завідуючі виробництва харчоблоків закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, завідувач виробництва кондитерського цеху та спеціалісти комбінату. Згідно порядку денного головний інженер-технолог комбінату Галина Цюпко наголосила, що на даний час організація повноцінного  безпечного гарячого харчування в закладах управління освіти  здійснюється згідно тендерних та технічних умов, договору  №1 від 25.01.2021 року.  З 1 вересня  комбінат працює у встановлений перехідний період  на нові норми та новий порядок організації харчування. З початку 2022 року харчування буде організоване згідно 4-х тижневого меню розробленого з урахуванням нових норм  харчування  погодженого з управлінням освіти та держпродспоживслужбою Чернігівської області.

На  сьогоднішній нараді  представлені 3 страви з новими видами сировини: гарніри кускус розсипчастий, булгур та страва із збірника Євгена Клопотенка – плов з булгуру та свинини.  Контрольну переробку страв здійснили технологи комбінату та член кулінарної ради завідуюча виробництва харчоблоку №2  Ларіса Костіна, яка поділилася особливостями приготування  нових страв. Запропоновані  страви отримали позитивну оцінку. Під час наради визначено дні для включення цих страв в меню в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти.

На разі відбувається вивчення попиту запропонованих страв у дітей. Так 15 вересня технологами комбінату відбулося опитування учнів 1-4 класів школи №13 про якість нової запропонованої страви: кускус розсипчастий, яка була включена в меню сніданку. Нову страву діти одноголосно оцінили на відмінно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *