Організація харчування дітей шкільного віку в таборах з денним перебування в оздоровчий період

03.08.2021 року гостинно відчинились  двері таборів з денним перебуванням при гімназії №5, ЦТДЮ та ДЮСШ, де протягом 14 днів зможуть зміцнити здоров’я, підвисити захисні сили організму понад  500 дітей шкільного віку з організацією харчування на базі їдалень гімназії №5 та ЗЗСО №9, №14. Забезпечення дітей якісним, безпечним  3-х разовим  харчуванням, побудованим з урахуванням особливостей літнього оздоровчого періоду – невід’ємна складова оздоровчого процесу по відновленню здоров’я дитини і  підвищенню її фізичної активності.  На даний період саме це важливе завдання стоїть перед працівниками КП КШХ «Шкільний».

Харчування дітей організоване за погодженим з управлінням освіти та Держпродспоживслужбою примірним раціональним двохтижневе меню, в якому: витримані норми харчування; споживання білків, жирів, вуглеводів  — збалансоване; відповідає нормативній калорійність раціону. Основним напрямком організації харчування відповідно є: включення в меню в достатній кількості сезонних овочів та фруктів, які є джерелом вітамінів та мінеральних харчових речовин.  

При організації харчування дотримуються вимого санітарного законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.  З працівниками комбінату, які організовують харчування в оздоровчий період дітей при шкільних таборах було проведено семінар по дотриманню вимог виробничої санітарії та правил особистої гігієни зі здачею заліку «санітарний мінімум». Контроль за організацією харчування в оздоровчий період  здійснює технологічна служба комбінату, лабораторний контроль – ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ».  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *