Оздоровлення дітей у літній період

Літо – це особлива пора, коли з’являється можливість значно зміцнити здоров’я дитини та підвищити захисні сили її організму. Важливу роль в цьому відіграє раціональне харчування побудоване з урахуванням віку дитини, стану її здоров’я  та особливістю літнього сезону, багатого овочами, фруктами, зеленню.

Раціональне харчування – це харчування здорових дітей, при якому організм отримує усі поживні речовини, вітаміни та мінеральні солі, відповідно віковим потребам організму. Залежно від віку діти повинні щодня одержувати певну кількість енергії, живильних, мінеральних речовин і вітамінів, адже основними складовими для формування здорового організму є: білки, які впливають на процеси росту клітин в організмі;  жири –  джерело енергії, які беруть участь в обміні речовин та забезпечують засвоєння багатьох вітамінів; вуглеводи – головне джерело енергії.

На разі у дошкільних навчальних закладах міста продовжується оздоровча кампанія, в якій комбінат шкільного харчування «Шкільний» організовує якісне та збалансоване харчування, таким чином щоб організм дитини отримував всі необхідні поживні речовини.

10 червня в ДНЗ №29 було проведено інспектування меню та здійснено контроль за якістю харчування вихованців, контроль за організацією харчування в закладі; в тому числі вітамінізацією страв, в літній період. Керівництвом дошкільного навчального закладу та спеціалістами комбінату шкільного харчування «Шкільний» також регулярно проводяться заходи по забезпеченню збалансованим на літній період харчуванням.

Додатково постійно здійснюється державний нагляд (контроль) якості харчування дітей Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Так 15 червня  в ДНЗ №3 було проведено планову перевірку з питань дотримання вимог санітарного законодавства на підставі Законів України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про забезпечення  санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *