Організація харчування дітей у закладах дошкільної освіти у літній оздоровчий період

З 1 червня розпочався оздоровчий період в закладах дошкільної освіти. Харчування дітей здійснюється за погодженим із управлінням освіти та Держпродспоживслужбою примірним раціональним двотижневим меню диференційованим за віковими категоріями, згідно вимог до організації здорового харчування. 

Основним напрямком організації харчування відповідно є: включення в меню достатньої кількості сезонних овочів: свіжої капусти, огірків, помідорів, картоплі молодої, перцю солодкого, кабачків і також зелені: петрушки, кропу та зеленої цибулі, які є джерелом вітамінів, мінеральних харчових речовин та впливають на процес росту, зору, зміцнення імунних властивостей організму.

При складанні меню на оздоровчий період велика увага приділяється використанню фруктів та ягід, які включаються в меню як в натуральному вигляді, так і в складі страв.

Основними показниками якості та ефективності нашої роботи в організації харчування в оздоровчий період — є добре самопочуття дітей, відсутність шлунково-кишкових захворювань, позитивні показники антропометричних вимірів дітей та позитивні показники контролю за якістю харчування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *