Підготовка до організації харчування в оздоровчий період

На разі КП КШХ «Шкільний» проводить підготовку до літнього оздоровчого періоду. Одним із основних завдань —  є зміцнення здоров’я дитини за рахунок забезпечення здорового харчування з урахуванням особливостей літнього сезону.

Всі вимоги до повноцінного збалансованого харчування дітей витримані: при складанні примірного раціонального двотижневого меню, на літній період в достатній кількості включені сезонні овочі, зелень, ягоди та фрукти.  

Організація харчування у літній період буде відбуватися з дотриманням діючих санітарних норм та протиепідемічних заходів які діють на період карантину.

Приготування  готових страв  здійснюється виключно з дотриманням процедур, заснованих на принципах системи аналізу безпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

В перший день оздоровчого періоду (День захисту дітей) запропоновано святкове меню з додатковим включенням фруктів та печива «Білосніжка».

Протягом останнього тижня при проведені планових перевірок організації харчування в харчоблоках ЗДО №2, №11, №25, та №28 технологами комбінату обговорювались особливості харчування в оздоровчий період з завідуючими ЗДО та медсестрами. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *