Організація харчування у літній період

Головна мета роботи комбінату протягом року – забезпечити дітей всіх вікових груп у  закладах дошкільної освіти повноцінним, якісним та смачним харчуванням, яке впливає на збереження здоров’я і розвиток дітей. При цьому літо — найсприятливіший період для зміцнення здоров’я дитини, підвищення захисних сил його організму.

В літній оздоровчий період створені умови для задоволення потреб дитячого організму у високоякісному та безпечному харчуванні — у повному обсязі витримуються загальні вимоги до раціонального харчування в закладах дошкільної освіти.  Основним напрямком організації харчування відповідно є: включення в примірне раціональне меню достатньої кількості якісних сезонних овочів: свіжої капусти, огірків, помідорів, картоплі молодої, перцю солодкого, кабачків і також зелені: петрушки, кропу та зеленої цибулі, які є джерелом вітамінів, мінеральних , харчових речовин та впливають на процес росту, зору, зміцнення імунних властивостей організму — важливі для забезпечення обмінних процесів, процесів кровотворення, тощо. Харчові волокна регулюють моторику кишковника, виводить з організму шкідливі речовини, які нормалізують кишкову мікрофлору.

При складанні меню на оздоровчий період велика увага приділяється фруктам та ягодам (банани, апельсини, вишні, смородина, тощо), які використовуються, як у натуральному вигляді так і входять до складу страв. У подальшому їх асортимент буде розширюватись за рахунок кавунів, динь, персиків, абрикос.

Основними показниками якості та ефективності нашої роботи в організації харчування в оздоровчий період — є добре самопочуття дітей, відсутність шлунково-кишкових захворювань, позитивні показники антропометричних вимірів дітей та позитивні показники лабораторного контролю за якістю харчування. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *