Дотримання КП КШХ «Шкільний» санітарно-гігієнічних норм у роботі.

Дотримання діючих санітарних правил і норм – запорука організації якісного, безпечного харчування дітей в закладах управління освіти, хворих дитячої та центральної лікарнях.

Необхідну інформацію, рекомендації, поради по дотриманню санітарно-гігієнічних вимог в роботі для обов’язкового виконання надали спеціалісти комбінату присутнім завідуючим виробництва їдалень в закладах загальної освіти, харчоблоків у закладах дошкільної освіти на постійно діючій виробничій нараді, яка відбулася 18.02.2020 року.

Акцентовано увагу на дотриманні вимог до замовлення та приймання безпечних і якісних продуктів харчування, продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання термінів та умов зберігання, технології приготування страв, правил особистої гігієни працівниками харчоблоків ЗДО, лікарень, їдалень шкіл, ліцеїв та гімназій.

           Усі присутні на нараді завідуючі виробництва підприємств відповідально віднеслись до поставлених перед ними задач, про що свідчать результати перевірок спеціалістами комбінату, які відбулися з 19.02.20р. по 28.02.20р. Виявлені недоліки усунені, порушень не виявлено.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *