Здорове харчування

           Харчування дуже впливає на все, що відбувається в житті та в процесі формування дитячого організму: фізичний розвиток, рівень засвоєння інформації, успішність в навчанні. Отже, харчування дітей важливе для КП КШХ “Шкільний”, є високим морально-відповідальним завданням.

Пріоритетним направленням в діяльності по організації харчування є науковий підхід до розроблення примірного двотижневого меню для дітей дошкільного віку, учнів шкіл згідно норм харчування (постанова Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року № 1591), що відповідає  вимогам раціонального харчування: задоволення фізіологічних потреб організму у харчових речовинах, відповідність енергетичної чинності раціону.

При складанні примірного меню враховуються побажання дітей, виявлені за результатами анкетування, позитивний досвід в організації гарячого харчування (страви розроблені українським кулінарним експертом Є.В. Клопотенко). Контролюється складання денних раціонів харчування дітей по примірному меню. Проводиться оцінка харчової цінності раціону харчування та набору використаних продуктів.

Результати аналізу меню розглядаються на постійно діючих виробничих нарадах. Згідно з оцінками аналізу, ставляться задачі щодо удосконалення харчування. Одним із важливих направлень управлінням якості обслуговування є контроль за якістю та безпечністю продуктів харчування, що використовуються для приготування страв та якістю готових страв. Жодна партія продуктів харчування для приготування страв та готових страв не поступає в реалізацію без бракеражу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *