Семінар-навчання

           За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за участю начальника Прилуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Кірієнка А.І. та фахівців відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тригубенко В.В., а також відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Самойленко Л.С. для працівників КП ПШХ “Шкільний” був організований та проведений семінар-навчання з питаннь організації безпечного харчування дітей у закладах освіти.

           В процесі семінару-навчання було наголошено, що з 20 вересня 2019 року керівники закладів несуть персональну відповідальність за розробку, впровадження і постійне дотримання у харчоблоках, їдальнях принципів системи НАССР. Роз’яснено, що головне завдання системи – це аналіз небезпек і контроль всіх етапів приготування страв, починаючи з приймання продуктів на склад і до моменту видачі готової їжі. Акцентувалася увага на обов’язковій реєстрації постачальників харчових продуктів, як операторів ринку та забезпечення простежуваності їх діяльності. Йшлося також про забезпечення належного контролю по дотриманню загальних вимог до раціонального харчування, згідно діючих нормативних документів.

            Крім того, проведена інформативна та роз’яснювальна робота з питань: АЧС (африканська чума свиней), сказ, ботулізм, профілактика ГКІ (гострі кишкові інфекції).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *