Перевірки Держпродспоживслужби

          У відповідності з планами інспектування спеціалістами Прилуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, на виконання наказів “Про проведення планового інспектування з відбором зразків продукції”, здійснені перевірки харчоблоку закладу дошкільної освіти № 26 та їдальні закладу загальної середньої освіти № 13, щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері безпечності та показників якості харчових продуктів.

         Була загострена увага на дотримання вимог до постачання продуктів харчування та продовольчої сировини, наявність супровідних документів, що підтверджують їх безпечність і якість. Перевірялись санітарно-гігієнічні вимоги до зберігання продуктів, у тому числі умови товарного сусідства, температурний режим при зберіганні продуктів у спеціально обладнаних коморах. Дотримання поточності виробничого процесу. Обробку продуктів на різних столах з відповідним маркуванням та відповідним інвентарем. Забезпечення медичного обслуговування, проходження персоналом профілактичних медичних оглядів, наявність та дотримання правил використання миючих та дезінфікуючих засобів, тощо.

           За результатами проведених планових заходів державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами у формі планового інспектування встановлено, що в підприємствах комбінату дотримуються вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *