Вживання овочів — необхідна складова харчування для нормального розвитку дитини.

Овочі в раціоні харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти – це джерело вітамінів, мінералів, клітковини, цукрів та інших поживних речовин. Вживання їх свіжими або злегка тушкованими, особливо в осінній період, коли їх корисні властивості максимальні, гарантує надходження в організм усіх тих речовин, що сприяють зберіганню здоров’я, сил і настрою дитини.

Рецепти осінніх овочевих страв різноманітні. Помідор, огірок, капуста, буряк, цибуля, морква,  солодкий перець – ось перелік овочів, що використовуються для приготування страв. Аби дітям не набридли кожного дня протягом осені, хоч і корисні, але одноманітні овочеві страви асортимент їх постійно міняється. Значно розширився асортимент страв після отримання комбінату  спонсорської допомоги – 1,5 т цвітної капусти.

        Цей несподіваний інгредієнт по харчовій цінності містить більше всіх капустяних овочів вітаміну С, відрізняється високою засвоюваністю, має відмінний смак, тому страви з його використанням корисні для дітей.

 Цвітна капуста пропорційно кількості дітей, які харчуються, була завезена до всіх харчоблоків  ЗДО, їдальні шкіл. Протягом тижня діти вживали з задоволенням страви з новим смаковим відтінком: суп з цвітною капустою, рагу, пюре із цвітної капусти та картоплі, свинину тушковану з цвітною капустою та картоплею.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *